Your short address
02100000000
09120000000

روش کار
روش کار دستگاه جوش سر به سر میلگرد

جوش سر به سر میلگرد یا به عبارتی دیگر و در اصطلاح فورجینگ سر به سر میلگرد در ساختمان سازی ها بسیار مورد استفاده قرار می گیرد, در حال حاضر

برای مقاوم سازی بیشتر ساختمان ها از جوش سر به سر میلگرد استفاده می شود و جوش سر به سر میلگرد به طور جدی وارد حوزه ساخت و ساز و عملیات عمرانی ساختمان ها شده است.

روش جوش سر به سر میلگرد به گونه ای می باشد که دو سر میلگرد با استفاده از اعمال حرارت لازم به یکدیگر متصل می شوند و به عبارتی دو سر میلگرد به یکدیگر جوش میخورد.

جوش سر به سر میلگرد با استفاده از دستگاه فورجینگ سر به سر میلگرد انجام می شود به طوری که در این دستگاه با ایجاد حرارت که از سوختن گازهای استیلن و اکسیژن در دمای بالا و در حدود 1200 تا 1300 درجه ایجاد می شود و همزمان با فشار وارده ,دو سر میلگرد به یکدگر متصل میشوند.

در این روش میلگرد ها به صورت سر به سر و بدون هیچ گونه مواد افزودنی ،توسط حرارت حاصل از سوختن گاز استیلن و اکسیژن ،به دمای خمیری شدن(1250 درجه سانتیگراد) میرسند و توسط فشار حاصل از سیلندر هیدرولیک ،به یکدیگر فورج می شوند. مدت زمان در نظر گرفته شده برای یک اتصال (جهت یک سایز متوسط میلگرد) حدود 60 ثانیه می باشد.

 

Comments (0)

There are no comments posted here yet

Leave your comments

Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
0 Characters
Attachments (0 / 1)
Share Your Location
Type the text presented in the image below

No items in cart

Today 25

Yesterday 43

Week 25

Month 1273

All 103260

QR-Code dieser Seite
?
 •  
  Address:
  Your short address...
 •  
  Phone:
  Phone number...
 •  
  Mobile:
  Cellphone number...
 •  
  Fax:
  Fax number...
 •  
  Email:
  Email address...
 • Contact Page

All rights reserved.

Top
Btm
?